komputery uslugi klienci kontakt
O nas

  IPC to samodzielna firma istniejąca na rynku od 4 lat z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy się pełną obsługą IT firm i osób prywatnych, oferujemy profesjonalny serwis gwarancyjny, jak również pogwarancyjny, hosting systemów informatycznych, a także tworzenie stron www.

Przewodnim celem naszej firmy jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów, stałe dążenie do powiększania wachlarza dostępnych rozwiązań i usług z korzyścią dla klienta. Cechuje nas solidność i rzetelność. Współpracujemy między innymi z większością krakowskich uczelni wyższych tj. Akademia Rolnicza, Politechnika Krakowska, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński, a także z hipermarketem TESCO Polska Sp. z o.o. i AKIE - Polsko-Chińskie Centrum Współpracy Gospodarczej.

Naszym atutem jest miła i profesjonalna obsługa, bliski kontakt z naszymi partnerami handlowymi, możliwość negocjacji cen, fachowe doradztwo techniczne.
Kontakt
IPC

ul. M. Pszona 1/59
31-462 Kraków

e-mail: biuroput [AT] hereipc.net.pl
Telefony kontaktowe:

Stacjonarne:
· (0-12) 418-57-80
· (0-12) 418-57-81Możesz także skontaktować się z nami wypełniając poniższy formularz. Zapewniamy że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Imię i nazwisko:  
Twój e-mail:  
Temat:  
Treść:  

Wszystkie pola muszą być wypełnione aby formularz został wysłany!
Copyrights © 2005 IPC
Sprawd nas: XHTML 1.0 | CSS